www.kelebekdownload.com/ » Resimli Anlatım » pRoShow GoLd 3.0 Download  
 
 
 
  Üye Gİrİşİ
 Üye Adınız:  
 Şifreniz:  
 
Sitemizdeki içeriğe ve Üyelerimize Özel Bölümlere ulaşabilmek için ÜCRETSİZ Üye Olunuz!.
     
     
  En PopÜler Program
Google SiteMap Builder 1.0

GoogleBot örümceği sayesinde web sitenizin daha hızlı ve daha çok kişi tarafından ulaşılmasını ve web sayfanızın sayfa derecesini (pagerank) geliştirmeye yardımcı olabilen bir yazılım.
03 Temmuz 2009 - 10:33     Haberi Oku  
 
 
KATEGORİLER

 
Site Bilgileri :
Sitemizde ki İçerikler Tamamiyle Tanıtım Amaçlı Olup Kesinlikle Crack , Warez Türü Paylasimlar Yasaktir. Sitemizde ki Sorunlariniz İcin Yoneticilerle Irtibata Gecip Asagidaki Adreslere Mail Atabilirsiniz. Admin@KelebekDownload.Com sikayet@gulajans.com.tr abuse@gulajans.com.tr
 
Popüler Haberler
 
 
 
Resimli Anlatım : pRoShow GoLd 3.0 Download
 
Yazar: GaLataSaRayLi | 3-09-2010, 14:24 | 1916: Defa Okundu!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resimlerinizin olduğu klasörü açın ve çiçek resimlerinin olduğu kısımdan sağ tuşa basın ve select all ile tüm resimlerinizi seçin.. Bakınız  no: 2

Add to show ile ekledikden sonra resimlere numara verdiğimiz için hepsi sıralı olarak gelecektir.

Atılan resimlerin birine sağ tıklayın ve select all ile tümünü seçin.

 

 

 

 

Ekran yada televizyonda kaç saniye gözükmesini isterseniz eğer önce hepsini 9 saniye yapın. Bakın resim 2 : 5 numaralı kısım

Resimlerdeki geçişlerden sonra otomatik olarak verilen iki saniyeyi değiştirmek isterseniz eğer burayı beş saniye yapabilirsiniz.

Bu düzenlemeleri ilk baştan yaptığımızda sonradan işlemlerimiz daha kolay olacaktır.Resimlerin ekranda kaç saniye kalmasını isterseniz eğer misal 25 saniye bir sonraki resmede geçerken geçiş süresini de 10 saniye olarak ayarlayabilirsiniz. Altı numaralı resim önemli diyelim ve bu daha uzun süre kalmalı diyorsanız bunuda 20 saniye olarak ayarlayabilirsiniz.
 

Attığınız resimlerin bir tanesine sağ tuşla basın ve randomiza seçin. Buradan Randomiza Morion effect ile birlikte Randomize Transitions yapın. Bakınız resim 3-7-8

Düzenlemeden sonra artık işler kolay. Şimdi geçişlere geçelim.

Geçişlerde ise resim 2 ydeki 6 nolu kısma bakın. Buraya tıklayın ve Choose Transition kısmı gelecektir. Resim 4 de 9 nolu kısım. Burada resimler arasında istediğiniz geçişleri seçiniz. Resimlerde eğer sevgiliniz varsa kalpli olanı seçebilirsiniz. Geçişlere gelin ve nasıl bir ön izleme olacağına bakabilirsiniz. Resim 4 de 10 nolu kısım .

 

En başta randomize transition yaptığınız program kendini rastgele düzenleme geçişleri yapmıştı. Buda işimizi kolaylaştırdı. Yine en çok kullanılan geçişlerde program kendi içinde bulunduruyor. Resim4 11 nolu kısım.

Programın özellikleri

Tektek resimlerin ekranda görünüşlerine bakalım. İlk resimi 2 kez tıklayın. Slide Options kısmı gelecektir. Bakın resim 5 12 no lu kısım.

Genel olarak programda Motion Effects ve Sounds kısımları kullanılıyor. Şimdi Slide Options kısmına bakalım.

Motions Effects : Bu kısımda Starting Position var. Burada resmin ilk göründüğü kısımda zoom ile yakınlaşırsınız ve rotate ile döndürürsünüz.Resim örneklerini uzakdan sağa döndürülmüş örneğine bakabilirsiniz.Bu resimleri 8 saniyede dönecek şekilde yaparsınız. Resim 5 de 15 nolu kısım. Resmin ilk hali ile son hali arasında yakınlaştırmanın hızını ayarlayabilirsiniz.  Resme tıklayın ve Motion Effect ile kullanacağınız özellikler ile resimlere canlılık vereceksiniz.

 

Sounds kısmı : Şarkı seçerken buradaki özelliği kullancaksınız. Birinci resmin üzerinde iken şarkınızı seçin ve bunun içinde 1. resmin üzerine 2 kez tıklayınız. Slide Options kısmından Sounds seçin. Browse gelecek buradan göz at yapacaksınız. Bakın resim 6 -17 nolu kısım.Şarkımızı seçelim ve sonrada bekleyelim ki eklensin.Birince resme şarkının eklendiğini resim altında görebiliyorsunuz.Buradan sonra ise şarkının hangi resimde biteceğine bakalım. Seçtiğimiz resimde ve 1. resimde kaybolan şarkımız 20. resimde bitsin yapalım. Deneyerek bunları yapabilirsiniz. 18. resme tıklayın ve ön izleme için ise resim 6-19 işaretleyin. Şarkı çalıyorsa eğer nerde bittiğini de ön izleme ile görebilirsiniz. 20. resimde bittiğini gördükden sonra şarkı ekleme aynı işlemi bu kez 21. resimde yapacaksınız.

Captions kısmı : Burada yazının resim üzerinde yazılar yazarsınız. Yazının resimde nasıl göreceğini ve duracağınızda seçersiniz.

Yaptıklarımızı kaydetmesi kaldı. Burada VCD yapacağımız için programın üst kısmından Video CD kısmını tıklayın. Resim 8 -22 no lu kısım. Output Options kısmından VCD yaparsınız.Resimlerin sayısını ekranda kalma süresini ve geçişlerin sürelerini ayda şarkıların büyüklüğünüde VCD de büyüklüğünü gösterir. VCD de ne kadar yer kapladığını ise ön izleme kısmından bakınız : resim 6 -19 nolu kısım.dan yada resim 8 -23 nolu yerden bakabilirsiniz.
 

Son olarak ise gerekli ayarlarımızdan sonra resim 8 deki gibi Create kısmından CD ye basıyoruz

 

Indirmek İçin >>> Tıklayın
Etiketler: pRoShow Gold 3.0 Download
Haberi Düzenleyen: GaLataSaRayLi - 25-11-2010, 17:47
Sebep: Güncelleme
 
Değerli Ziyaretçimiz, Sitemize Kayıtsız Kullanıcı olarak giriş yaptınız. Sizi Sitemize KAYIT OLmaya davet ediyoruz. Kayıt işlemi tamamen ÜCRETSİZ'dir. Sitemize kayıt olduğunuzda, Kayıtsız Kullanıcıların erişiminin engellendiği alanlara Tam Erişim iznine ve Kayıtlı Kullanıcılara özel birçok ayrıcalığa sahip olacaksınız.

Dear visitor, you have done us in as Unregistered User. We invite our yeast REGISTER NOW Registration is completely FREE. When you sign up to our site, Unregistered users are blocked from accessing the area and full access permissions to registered users with special privileges will be many
Konu Etiketleri:
{keywords}

 
 (Oy Sayısı: 0)
   
 
     
 


Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
 
 
Takvim
«    Kasım 2017    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
ANKET

Kelebek vElite
Kelebek vTürkçe
Kelebek vSohbet
Kelebek v2005
Kelebek vMedia
Kelebek v6.5


 
Dost Siteler

Siteni Ekle

 
Online Kişiler
Ziyaretci Sayisi: 22
En Son 20 Uye: ShaunteEaves9, KelleeGratwick, GeraldWimberly9, Humminbirdiwh, Jeremy55G3669584, WillianGraziani, chkana.1974meda, GildaA4633729, JosefWylly1810, ClaudiaHartsock, Brittney52J, Laurenlet, Krystle09P, AdaThorne8, Mulsaclairl, gotselyuk1987meda, CentrirnDusy, tinglanfrogs, MichealWaxia, monphikirrer
 
 

Ana Sayfa | kelebek | kelebek mirc | mirc | kelebek sohbet | kelebek turkce | kelebek indir | kelebek chat | kelebek sohbet | kelebek download

Kelebek List
Copyright © 2002-2017. Klavye Bilgisayar All Rights Reserved


yukarı